ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

17.08.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

Під час візиту директор КНП  «Міська лікарня №9» ЗМР  Нерянов Кирило Юрійович ознайомив присутніх з роботою закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 та можливостями нового отриманого обладнання.

КНП «Міська лікарня № 9» ЗМР є однією з потужніших по обсягу надання медичної допомоги не тільки в місті, а і в області. Стаціонар лікарні обслуговує територіально близько 200 тис. мешканців Дніпровського та Хортицького районів м. Запоріжжя та надає екстрену медичну допомогу дитячому та дорослому населенню інших районів міста і області.

Лікарня налічує 600 ліжок, з них 345 – хірургічного профілю, 255 терапевтичного профілю.

В умовах епідемії COVID-19 КНП «Міська лікарня № 9» ЗМР визначена як лікарня другої хвилі для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, для перепрофілювання визначено 120 ліжок та 18 – інтенсивної терапії.

Для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 за рахунок бюджету міста придбано наступне:

Медичне обладнання: 4 апарати ШВЛ, 10 моніторів пацієнта, 1 газоаналізатор крові та ін. на загальну суму 10,3 млн. грн.

Ліки та вироби медичного призначення на суму 5,7 млн. грн.

Дезінфекційні засоби  на суму 300 тис. грн.

Придбання нового медичного обладнання, ліків, виробів медичного призначення та іншого дозволяє надавати медичну допомогу хворим на COVID-19 згідно визначених галузевих стандартів, з дотриманням вимог санітарно-епідемічного контролю для попередження захворюваності на COVID-19 серед пацієнтів та працівників КНП «Міська лікарня № 9» ЗМР.