ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

01.09.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до поліклінічного відділення №2 КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР.

Під час візиту директор КНП  «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з роботою поліклінічного відділення, проведеними ремонтними роботами рентгенологічного кабінету та можливостями сучасного рентгенологічного обладнання.

Поліклінічне відділення №2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР  щороку надає спеціалізовану медичну допомогу близько 18 тис. дітей Вознесенівського та частково Дніпровського районів.

У складі відділення функціонують: міське відділення денного стаціонару  неврологічного профілю з соматичними ліжками на 60 ліжок; фізіотерапевтичний кабінет; рентгенологічний кабінет; кабінет функціональної діагностики; кабінет УЗД; клінічко-діагностична лабораторія; міжрайонний медико-генетичний кабінет; відділення лікарів – спеціалістів: (отоларинголог, офтальмолог, невролог, ендокринолог алерголог, інфекціоніст, імунолог, ортопед-травматолог, рефлексотерапевт, генетик); кабінет лікувальної  фізкультури.

З метою забезпечення доступної кваліфікованої медичної допомоги кожній дитині міста Запоріжжя, створення умов для формування здорового способу життя, в рамках реформування галузі охорони здоров'я, розроблено концепцію створення Консультативно-діагностичного центру для дитячого населення м.Запоріжжя на базі Поліклінічне відділення № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР (далі – Центр).

Першим кроком у створенні Центру - вдосконалення та розширення спектру рентгенологічних та ультразвукових досліджень.

Завдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази медичних установ м.Запоріжжя  вперше за останні десять років у поліклінічному                      відділенні № 2 КНП «Міська дитяча  лікарня №5» ЗМР проведено капітальний ремонт  рентгенологічного кабінету та оснащено сучасною системою рентгенографічною та флюрографічною OPERA T90 cs. вартістю близько 6,5 млн.грн. Сучасне рентгенологічне обладнання дозволяє проводити дослідження в горизонтальній і вертикальній площинах, також його перевагами є значна  пропускна здатність, зниження променевого навантаження на пацієнтів на 25-30 %, значне скорочення часу від моменту проведення самого дослідження до отримання відповіді, що є вкрай важливим для новонароджених пацієнтів; збереження інформації про пацієнта і результатів його дослідження в цифровому форматі, що дає можливість працювати у віддаленому доступі, що є вкрай важливим при наданні діагностичної допомоги в екстрених випадках.

Крім того, за кошти бюджету міста вперше за останні десять років у вказаному поліклінічному відділенні наприкінці 2019 року оновлено обладнання для ультразвукових досліджень - сучасний стаціонарний апарат для ультразвукових досліджень MyLab Seven eHD, вартістю понад 2,2 млн.грн.

Впровадження сучасного медичного обладнання та створення Консультативно-діагностичного центру для дитячого населення м.Запоріжжя, дозволить підвищити доступність амбулаторної, діагностичної медичної допомоги, з доступною логістичною розв’язкою з усіх районів міста; запровадити ефективні новітні технології в профілактиці, діагностиці, лікуванні хворих дітей та покращити якість медичної допомоги в цілому.