ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

04.09.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР Запорожченко А.Г. ознайомив присутніх з роботою ознайомив присутніх з функціями відділень лікарні та виконанням  ремонтних робіт у інфекційно-боксованому відділенні дітей старшого віку.

КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР - єдина у місті Запоріжжі багатопрофільна дитяча лікарня, де сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.

В цілодобовому режимі надається, зокрема, ургентна, хірургічна, реанімаційна, отоларингологічна, неврологічна та педіатрична допомога дитині з перших годин життя. 

В складі лікарні функціонують: 15 клінічних відділень на 385 ліжок, підрозділ вторинного рівня надання спеціалізованої консультативної медичної допомоги дітям Вознесенівського, Хортицького, Дніпровського та Заводського районів, відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді» та діагностичні відділення, у т.ч.: рентгенологічне, функціональної діагностики, клініко-діагностична та централізована бактеріологічна лабораторії.

Інфекційно-боксоване відділення дітей старшого віку забезпечує надання медичної допомоги пацієнтам у віці  від 3 до 18 років із захворюваннями бронхо-легеневої системи та верхніх дихальних шляхів, у т.ч. інфекційного генезу (ГРВІ, пневмонія, грип). Відділення розраховано на 45 ліжок. Надання спеціалізованої медичної допомоги у відділенні забезпечується потужним кадровим потенціалом, а саме: лікарі - 4,  фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою – 25, молодші медичні сестри – 14, інший персонал – 1.

Щороку у відділенні отримують кваліфіковану медичну допомогу понад 1 450 дітей, особливе навантаження на відділення у сезон грипу та гострих респіраторних інфекцій.

Ремонт у відділенні не проводився з початку забудови лікарні, з 1990 року. Приміщення палат, маніпуляційні, санітарні кімнати, коридор, освітлення, сантехніка - знаходилися у вкрай незадовільному стані, не відповідали сучасним будівельним нормам та санітарним стандартам та нагально потребували ремонту.

За кошти бюджету міста проведено поточний ремонт приміщень правого крила інфекційно-боксованого відділення  дітей старшого віку на суму близько 2,7 млн.грн., зокрема, виконано:

- ремонт у палатах, маніпуляційних, приміщеннях загального користування;

- ремонт санітарних кімнат, оновлено сантехніку, кахель, освітлення;

- заміну дверей, комунікацій (каналізаційні системи, електропроводку), тощо.

- заміну підлоги - замінено зруйноване паркетне покриття на лінолеум згідно сучасних стандартів;

Завдяки реалізації міської програми щодо покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я м.Запоріжжя, пацієнти, які перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційно-боксованому відділенні дітей старшого віку КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР, мають змогу проходити лікування в комфортних умовах, що позитивно впливає на психоемоційний стан пацієнтів, процес лікування та якість медичної допомоги дитячому населенню в цілому.