ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З давніх-давен жінки, а останнім часом і чоловіки, замислюються над тим, як стати привабливішими і правильно доглядати за собою. Цікавий факт, що перші згадки про косметологію  можна прочитати в міфах про Афродіту. Ця прекрасна богиня дуже радувала себе різними ваннами, особливо з пелюстками троянд.

Існує легенда, що саме для цього троянда і була створена. Древні християни не шанували будь-які зміни зовнішності, тому негативно ставилися до спроб поліпшити себе, зробити ще красивішим. Жінку яка приховувала свої недоліки, могли звинуватити в чаклунстві.

Наука косметологія стала розвиватися, починаючи з ХХ століття, і саме завдяки їй виникло популярне поняття «інститут краси». В руках досвідченого косметолога або пластичного хірурга будь-яка жінка може позбутися фізичні вади, займатися собою з відмінним настроєм. Для цього не потрібно приносити серйозних «жертв»: сучасна медицина позбавляє нас від багатьох неприємних моментів.

У 1946 році в місті Брюсселі (Бельгія) була створена міжнародна організація «СИДЕСКО», присвячена питанням косметології та естетики. До неї увійшли лікарі-косметологи з усього світу. Незабаром в ряді країн з'явилися більше 30 відділень «СИДЕСКО». В середині 90-х років саме у представників цього комітету виникла думка про створення Дня краси на міжнародному рівні. Адже саме її поняття часто асоціюється у людей зі святковим настроєм і позитивними емоціями. Дату 9 вересня обрано з тієї простої причини, що проведення першого конкурсу красунь було організовано у вересні в Бельгії ще в XIX столітті.

Краса і здоров'я - поняття взаємопов'язані. Здорове тіло це завжди красиво. Про це варто пам'ятати тим, хто в гонці за зовнішньою привабливістю надто захоплюється косметичними процедурами, пластичними операціями і тим самим наражає на небезпеку своє здоров'я. Найціннішою є природна краса, і не тільки довкола нас, а й у кожній людині. Красою може бути не лише молодість, а й розумна та зріла старість, навіть зів’яла квітка, яка наступного року розцвіте знову. Сила і мудрість краси у тому, що вона надихає митців на нові сюжети й полотна, несе позитивну і гармонійну силу, а також світлі емоції.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає з Міжнародним днем косметолога і краси. Нехай все найсвітліше оточує вас - любов, доброта, милосердя. Бажаємо, щоб у ваших життях завжди було все красиво, а краса була не тільки зовні, але і назавжди оселилась у вашому серці.