ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

09.09.2020 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Нерянов К.Ю. ознайомив присутніх з роботою приймального відділення та перспективами  його розвитку.

КНП «Міська лікарня № 9» ЗМР є однією з потужніших опорних багатопрофільних лікарень по обсягу надання медичної допомоги не тільки в місті, а і в області, обслуговує територіально близько 200 тис. мешканців Дніпровського та Хортицького районів м. Запоріжжя та надає екстрену медичну допомогу дитячому та дорослому населенню, в тому числі інших районів міста і області. В лікарні розгорнуто 600 стаціонарних ліжок, з них 345 – хірургічного профілю, 255 терапевтичного профілю. Стаціонарну допомогу отримують щорічно понад 16 тис. хворих. У відділеннях хірургічного профілю щороку проводяться близько 8 тис. оперативних втручань. У закладі працюють 240 лікарів, 448 осіб середнього медичного персоналу. Щорічно до приймального відділення стаціонару звертається до 21 тис. пацієнтів.

У 2020 році в Україні розпочато впровадження та реалізацію національного проєкту «Велике будівництво» одним із заходів якого є проєкт EMERGENCI 2020, яким передбачено створення потужних відділень невідкладної допомоги в опорних лікарнях, в ході чого заплановано проведення реконструкції приймальних відділень та оснащення їх сучасним діагностичним обладнанням. В місті Запоріжжі визначено 2 опорні лікарні, які включені до реалізації цього проєкту, а саме: КНП «Міська лікарня №9» ЗМР та КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Із державного бюджету на реалізацію проєкту з реконструкції приймального відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР виділено 8 млн. грн.

На співфінансування з місцевого бюджету для реалізації проєкту у лікарні виділено більше 730 тис.грн. для виконання робіт з виготовлення проєктно-кошторисної документації ТОВ «Будсервіс» відповідно до вимог бренд-буку проєкту, розробленому Міністерством охорони здоров’я України.

Загальна площа реконструкції складає 1838,59 м2. Кошторисна вартість – 28,8 млн.грн.

Станом на сьогодні ТОВ «Містобудівна компанія «Карат» розпочала I чергу ремонтних робіт приміщень відділення площею 381 м2 згідно з планом-графіком їх проведення: проводяться роботи по реконструкції першого поверху травматологічного корпусу, зокрема:  палати для пацієнтів в зоні ресусцитації; оглядові приміщення, перев’язувальні, маніпуляційні, приміщення для санітарної обробки пацієнтів загальномедичної зони; а також у діагностичному блоці, в якому буде встановлено сучасне діагностичне обладнання – ангіограф, МРТ, УЗД. На першому поверсі хірургічного корпусу розпочата реконструкція приймально-сортувальної зони - доставка пацієнтів медичним автотранспортом, вестибюль, реєстратура, вбиральня для пацієнтів.

Оснащення приймальних відділень сучасним діагностичним обладнанням, а саме: ангіографічною системою, системою ендоскопічної візуалізації, передбачено централізовано за кошти державного бюджету.

Протягом 2016-2020 років для покращення матеріально-технічної бази закладу було придбано медичного обладнання на загальну суму майже 40 млн.грн., а саме: - компьютерний томограф – 8,5 млн. грн., 2 мобільна рентгенсистеми – 3,4 млн.грн., 3 рентгенустановки, 14 апаратів ШВЛ, 45 моніторів пацієнта, портативний УЗД апарат, 3 дефібрилятори, 11 кисневих концентраторів, УЗД легеневий -1,1 млн. грн., аналізатор газів крові та ін. У 2020 році лікарня отримала субвенцію із державного бюджету на заходи соціально-економічного розвитку близько 2 млн. грн. для придбання медобладнання.