ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України - свято, яке покликане сприяти вшануванню мужності та героїзму захисників, суверенності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг нашого народу.

          День захисника України є новим святом для нашої держави, проте воно нашарувалось на інші історично важливі для українців дати – День українського козацтва і День створення Української повстанської армії та стало символом незламного духу нашого народу і продовження його боротьби за незалежну державу. Споконвічна мрія українського народу, висловлена пророчими словами поета Тараса Шевченка про «сім’ю велику, сім’ю вільну, нову», здобувалася в запеклій боротьбі не одного покоління українців.

          Ми у вічному боргу перед кожним із тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати Запоріжжя, Україну і світ від загарбників. Пам’ять про героїв, які загинули у боротьбі за свободу і цілісність нашої держави буде вічною. Спільними зусиллями ми збережемо, розбудуємо та уславимо нашу Велику Єдину Україну!

          Дорогі наші захисники, військовослужбовці та військові медики! Департамент охорони здоров'я міської ради щиросердно вітає вас з нагоди свята, що стало уособленням мужності, самовідданості й благородства, і бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом!