ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

22.10.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня №2» ЗМР.

Під час візиту в.о. директора КНП  «Міська лікарня №2» ЗМР Горбатенко Е.О. ознайомив присутніх з роботою з роботою закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19.

КНП «Міська лікарня № 2» ЗМР надає планову та невідкладну хірургічну допомогу хворим населення Шевченківського, Олександрівського та Комунарського районів м. Запоріжжя. В своєму складі має хірургічне відділення з ліжками гнійної хірургії та паліативної допомоги, терапевтичне та неврологічне відділення з ліжками паліативної допомоги.

З метою оптимізації надання медичної допомоги населенню міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, КНП «Міська лікарня №2» ЗМР визначено закладом  для надання медичної допомоги хворим з гострою хірургічною патологією та лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 або з симптоми захворювання без результатів лабораторного підтвердження.

У квітні 2020 року КНП «Міська лікарня №2» ЗМР підписано договір з НСЗУ на надання пакету послуг «31 Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2». Сформовано 4 бригади (команди), які залучені до надання медичної допомоги хворим на CОVID-19.

З 28.09.2020 заклад надає медичну допомогу хворим з середнім та тяжким перебігом COVID-19, що потребують кисневої терапії, у тому числі із застосуванням ШВЛ. Для надання медичної допомоги вищезазначеним пацієнтам у лікарні наявні 8 апаратів ШВЛ, 9 кисневих виводів з підведеним централізованим постачанням кисню, 7 кисневих концентраторів.  За період роботи з 06.03.2020 в КНП «Міська лікарня №2» ЗМР проліковано 78 хворих на COVID-19.

КНП «Міська лікарня №2» ЗМР в повному обсязі забезпечена засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

З 19.10.2020 лікарнею укладено договір на виконання робіт з поточного ремонту кисневого трубопроводу та встановлення додатково 20 кисневих точок. Розробляється проектно-кошторисна документація на встановлення другого киснепроводу на 40 кисневих точок в хірургічному відділенні на першому та другому поверхах та у відділеннях, розташованих на третьому поверсі закладу.

За  період роботи закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 придбано медичне обладнання необхідне для лікування зазначених  хворих на суму 520 тис. грн.: кисневі концентратори, монітори пацієнта портативні (пульсоксиметри); монітори стеження за пацієнтом; шприцеві дозатори.

Крім того, виконано роботи з улаштування пандусу центрального входу та  облаштовано пандусом приймальне відділення.