ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Пандемія COVID-19, що розпочалась з березня поточного року, на жаль, набирає обертів. В Україні на теперішній час не залишилось «зелених» та «жовтих» зон.

По місту Запоріжжя зареєстровано 5098 хворих, при цьому за останній тиждень – 1173. В динаміці: на попередньому тижні – 910 випадків, 2 тижні назад – 506, перед цим – 395 та 362.

З 09 листопада в нашому місті введені карантинні заходи для «червоної» зони. На теперішній час перепрофільовані сім закладів охорони здоров’я м.Запоріжжя, які визначені закладами І хвилі надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Враховуючи стрімке погіршення епідеміологічної ситуації та зростання кількості хворих з тяжким перебігом захворювання, для надання практичної консультативної допомоги лікарям, що працюють у закладах охорони здоров’я, в яких отримують стаціонарну медичну допомогу пацієнти з гострою респіраторною хворобою COVID-19 створені консультативні бригади співробітників Запорізького державного медичного університету та Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» до складу яких війшли лікарі: інфекціоністи, кардіологи, пульмонологи, терапевти, педіатри, анестезіологи. Консультації здійснюються в телефонному режимі.

Департамент охорони здоров’я висловлює вдячність ректору КУ «Запорізький державний медичний університет», д.м.н., професору Колеснику Ю.М., ректору ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», академіку НАМН України, доктору медичних наук, професору Ніконенку О.С. за скоординованість дій у боротьбі за збереження здоров’я мешканців міста.