ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Станом на сьогодні у лікарнях вже зайнято 361 ліжко. З них частина хворих з підтвердженим коронавірусом, решта – під підозрою та очікують результати тестів. 190 ліжок – вільні.

У Запоріжжі з кожним днем зростає не тільки  кількість хворих, а і тих, хто потребує госпіталізації. У більшості з них при лікуванні використовується кисень. Тому на теперішній час адміністрацією лікарень вирішується питання щодо забезпечення таких хворих киснем, що є вкрай необхідним при лікуванні ускладнень гострої респіраторної хвороби, спричиненої SARS-CoV-2. Тому у найближчий час в лікарнях міста планується додатково обладнати понад 100 ліжок з подачею кисню. Наразі така робота проводиться у міській лікарні №2, де обладнано 29 ліжок та планується обладнати ще 80. У лікарні №7 кількість ліжок з подачею кисню збільшено з 30 до 45, на черзі ще 20 ліжок. Проведення цих заходів неможливо без фінансування, яке забезпечує Запорізька міська рада.

Медичним закладам на черговій сесії Запорізької міської ради виділено на 2020 рік на загальну суму 25 млн. грн. для закупівлі медичного обладнання. Здійснено закупівлі в лікарнях №1, №2, №7 3 рентгенівських пересувних апаратів, 15 моніторів пацієнтів, 100 кисневих концентратори, 15 апаратів штучної вентиляції легенів.

На теперішній час вже доставлено до медичних закладів 10 моніторів пацієнтів  та 15 апаратів штучної вентиляції легенів. Решту обладнання очікують найближчим часом.