ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу смерті Юрія Михайловича Нерянова, колишнього першого проректора, кандидата медичних наук, доцента кафедри травматології та ортопедії ЗДМУ.

Сорок п’ять років свого життя Юрій Михайлович присвятив Запорізькому Державному медичном у університету. За його участю у ВУЗі створювався підготовчий факультет для іноземних громадян, деканом якого він був з 1977 року, а пізніше – міжнародний факультет, роботу якого Юрій Михайлович керував.

Юрій Михайлович Нерянов залишив великий науковий спадок, його роботи неодноразово відзначалася нагородами Верховної Ради України та Міністерства охорони здоров’я України.

Юрій Михайлович Нерянов користувався повагою і авторитетом серед співробітників та студентів медичного університету, працівників вищої медичної школи України.

Ми завжди будемо пам’ятати Юрія Михайловича, як висококваліфікованого фахівця, талановитого організатора, людину з великої літери та з безцінним життєвим кредо!  

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради розділяє біль важкої втрати і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям і всім, хто знав Юрія Михайловича Нерянова.