ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

09.12.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та в.о. директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Дівєєвої О.В. до КНП «Міська лікарня №2» ЗМР.

Під час візиту в.о. директора КНП  «Міська лікарня №2» ЗМР Горбатенко Е.О. ознайомив присутніх з роботою з роботою закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 та ремонтними роботами системи киснепосточання..

З метою оптимізації надання медичної допомоги населенню міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, КНП «Міська лікарня №2» ЗМР визначено закладом  для надання медичної допомоги хворим з гострою хірургічною патологією та лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 або з симптоми захворювання без результатів лабораторного підтвердження.

У квітні 2020 року КНП «Міська лікарня №2» ЗМР підписано договір з НСЗУ на надання пакету послуг «31 Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2». Сформовано 4 бригади (команди), які залучені до надання медичної допомоги хворим на CОVID-19.

З 28.09.2020 заклад надає медичну допомогу хворим з середнім та тяжким перебігом COVID-19, що потребують кисневої терапії, у тому числі із застосуванням ШВЛ. Для надання медичної допомоги вищезазначеним пацієнтам у лікарні наявні 13 апаратів ШВЛ, 29 кисневих виводів з підведеним централізованим постачанням кисню, 26 кисневих концентраторів.  За період роботи з 06.03.2020 в КНП «Міська лікарня №2» ЗМР проліковано 386 хворих на COVID-19.

КНП «Міська лікарня №2» ЗМР в повному обсязі забезпечена засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

На теперішній час завершуються роботи з поточного ремонту системи киснепостачання з встановленням додаткових 22 кисневих точок. Вартість робіт становить 547,2 тис. грн, дані роботи виконуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету по постанові Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 №1099 лікарні виділено ще 750 тис. грн для облаштування централізовано киснем ще 69 ліжок та 150 тис.грн. на придбання кріоцилінду. Роботи планується завершити до кінця поточного року.

За  період роботи закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 за кошти місцевого бюджету придбано медичне обладнання необхідне для лікування зазначених  хворих на суму 7,2 млн. грн,: 5 апаратів ШВЛ,  34 кисневих концентраторів, 8 моніторів пацієнта, пересувний рентгенапарат та ін.