ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

16.12.2020 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та в.о. директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Дівєєвої О.В. до КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР Гавриленко М.А. ознайомила присутніх з роботою закладу та проведеними ремонтними роботами.

Комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка №1» Запорізької міської ради створено 15 квітня 2019 року за рішенням Запорізької міської ради від 19.12.2018 №84 шляхом злиття комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка №4» та закладу охорони здоров’я «Дитяча міська стоматологічна поліклініка». Основною метою роботи підприємства є надання спеціалізованої стоматологічної допомоги дорослому та дитячому населенню.

КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР обслуговує 101,5 тис. дорослого населення Вознесенівського району та 37,4 тис. дітей Вознесенівського та Хортицького районів.

В КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР працює 77 медичних працівників, з них 33 лікаря-стоматолога, 11 медичних сестер, 18 молодших медичних сестер, 2 рентген - лаборанта.

В структурі КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР лікувально-профілактичні відділення: стоматологічне, дитяче стоматологічне, ортодонтичне, ортопедичне.

Прийом пацієнтів проводиться в дві зміни, в суботу та святкові дні  працює черговий лікар. Кількість відвідувань за 2020 рік (станом на 14.12.2020) – 60,7 тис., з них первинних – 26,6 тис, в тому числі дітей –  22,5 тис. Невідкладна стоматологічна допомога надається позачергово.

З дня створення КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР здійснює електронний запис пацієнтів до лікарів.

З 01 квітня 2020 року КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР співпрацює з Національною службою здоров’я України, відповідно до програми держаних гарантій медичного обслуговування населення, затвердженої постаново Кабінету Міністрів України від 05.02.2020 року №65.

В 2019 році проведено ремонтні роботи в цокольному поверсі, що дало можливість перемістити з І поверху 3 структурні підрозділи: адміністративно-управлінський, економічно-бухгалтерський, господарсько-обслуговуючий. Ремонтні роботи проведено за рахунок коштів бюджету міста, вартістю 739,3 тис. грн, згідно кошторисної документації.

Облаштувано пандус для людей з обмеженими можливостями (вартість 111,7 тис. грн.)

В червні 2020 року було розпочато ремонт правого крила будівлі, де заплановано розміщення дитячого стоматологічного відділення. Вартість ремонту – 699,2 тис. грн, кошти виділено з бюджету міста.

Також, за рахунок місцевого бюджету облаштовано туалет для дітей з обмеженими можливостями, вартістю 87,7 тис. грн.

Наразі успішно завершено ремонтні роботи, відкрито дитяче стоматологічне відділення відповідно до сучасних вимог, всі кабінети окремі та відповідають санітарно-епідеміологічним нормам. Вікна в кабінетах замінено на енергозберігаючі. Особливістю дитячих стоматологічних кабінетів є скляні, прозорі стіни та яскраві кольори, що сприяють налагодженню позитивного настрою у дітей, які бояться стоматологів. Кожен лікар працює в окремому кабінеті. Така організація дитячого стоматологічного прийому забезпечує протиепідемічний захист дітей та медичного персоналу, що особливо актуально в період епідемії гострих респіраторних захворювань та Covid-19.

З моменту створення КНП «Стоматологічна поліклініка №1» ЗМР за рахунок власних надходжень проведено: облаштування та ремонт актової зали в цокольному поверсі, туалету цокольного поверху для працівників та відвідувачів, двох туалетів другого поверху для пацієнтів та для працівників, реєстратури з заміною 2 вікон на енергозберігаючі, централізованого стерилізаційного відділення, відремонтовано лікувальний кабінет №22 (ІІ поверх), замінено вікна на енергозберігаючі.

Продовжується ремонт коридору І поверху та планується проведення поточних ремонтів кабінетів.