ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

29.12.2020 директором комунального некомерційного підприємства  «Міська лікарня №2» Запорізької міської ради призначено Горбатенка Едуарда Олександровича.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоваров Анатолій Іванович та директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакова Вікторія Василівна представили колективу лікарні переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Міська лікарня №2» ЗМР Горбатенка Едуарда Олександровича та побажали присутнім плідної праці.

Горбатенко Е.О. у 1986 році закінчив лікувальний факультет Запорізького державного  медичного інституту. Після закінчення інтернатури на кафедрі хірургії ЗДМІ на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9» за спеціальністю «Хірургія» розпочав свою професійну діяльність у 1987 році в КУ «Міська клінічна лікарня №3» м.Запоріжжя, де працював до 1996 року. В подальшому до 2018 працював на посаді заступника головного лікаря з організаційних питань ТОВ «Вітацентр», з 2018 року по серпень 2020 року на посаді головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, з серпня 2020 року на посаді заступника директора з медичної допомоги  КНП «Міська лікарня №2» ЗМР.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Організація та управління охороною здоров’я» та спеціалізацію  за фахом «Хірургія», у 2020 році здобув ступень вищої освіти магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Протягом всієї трудової діяльності бере активну участь у розвитку медичної галузі міста та має активну громадську позицію.