ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

30.12.2020 у великій залі Запорізької міської ради відбулися урочисті збори з приводу нагородження медичних працівників, що надають допомогу хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Стаціонарну медичну допомогу  хворим на коронавірусну хворобу надають 1203 працівники закладів охорони здоров’я, з них 243 лікаря, 482 середніх медичних працівника (медичні сестри), 304 молодших медичних працівника (санітарки) у 7 медичних закладах вторинної ланки. З початку пандемії в умовах стаціонару медичну допомогу отримали 1980 пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу.

В наданні медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу  задіяні 469 лікарів та 534 середніх медичних працівника первинної ланки. За період з початку епідемії в Центрах первинної медико – санітарної допомоги  зареєстровано 25325 захворівших на короновірусну інфекцію COVID-19.

Нагороду «Орден пошани» отримали 40 медичних працівників закладів охорони здоров’я м.Запоріжжя: 23 лікаря, 16 медичних сестер, 1 санітарка. Нагороди вручив міський голова Володимир Буряк, який подякував медичних працівників за сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи у професійній діяльності, участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією на території Запорізької області, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.  

Департамент охорони здоров’я міської ради висловлює найтепліші слова вдячності всім, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає і рятує життя.

Заходи відбулися з дотриманням карантинних вимог.