ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Сердечно вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим – святами, що здавна є найбільш світлими і урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Новий рік приходить до нас з новими надіями і сподіваннями, з новими планами і перспективами. Нехай в святкову ніч звучать найкращі побажання, а новорічне диво стане частиною доброго настрою на увесь рік. Нехай Різдвяна зоря об'єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай упродовж усього року на вашому шляху будуть надійними супутниками веселий настрій, щире людське слово, а радість і щастя не обминуть вас.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради бажає всім міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай кожен з нас буде в новому році щасливий. Адже щастя, якраз, включає в себе і здоров'я, і любов, і успіх. Нехай рік Новий буде багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов'ю, надією і вірою! Щастя Вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім'ї, щасливої та доброї долі, а впевненість у завтрашньому дні хай завжди наповнює Ваше серце! Тепла і світла у Вашій оселі!

Будьте щасливі! З Новим 2021 роком!