ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У Запоріжжі вже 21 рік існує традиція вітати батьків новонароджених хлопчика і дівчинку, які першими з'явилися на світ в новорічну ніч.

П'ятеро дівчаток і троє хлопчиків - такий цінний подарунок місту зробили жінки, які стали щасливими мамами 1 січня 2021 року. На цей раз в 02.35 першим на світ з'явився хлопчик в КНП «Пологовий будинок № 9» ЗМР. Вага новонародженого - 3,380 кг, зріст - 53 см. Дівчинка з'явилася на світ з вагою 3,800 кг і зростом 57 см в КНП «Пологовий будинок № 3», о 10.50.

Щасливих батьків привітали заступник міського голови Пустоваров А.І. та директор департаменту охорони здоров'я міської ради Ушакова В.В. За традицією батьки отримали подарунки - ліжечка для малюків і набори дитячого одягу.  Всього в цей день в місті народилося 8 малюків – 3 хлопчика та 5 дівчат. В 2020 році в пологових будинках Запоріжжя народилися близько 3,5 тис. дітей.

Міська влада постійно докладає максимум зусиль, щоб створити необхідний затишок у пологових будинках, в палатах, де знаходяться новонароджені та їх мами, а також оснастити необхідним медичним обладнанням пологові будинки та дитячі заклади охорони здоров’я.