ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Щорічно в місті Запоріжжя народжується близько 3,5 тис. немовлят. Раніше, щоб отримати всі необхідні послуги, батькам доводилося відвідувати декілька установ, надавати понад 30 документів та витрачати на це до 12 годин.

З 2020 року в Україні діє проект «Є-Малятко», який дозволяє молодим батькам значно заощадити час. Цей проект - унікальна можливість отримати десять послуг для новонародженого за однією заявою у пологовому будинку, центрах надання адміністративних послуг ( ЦНАП), відділах державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) або на Порталі «Дія».

Послуга «Є-Малятко» надається виключно за бажанням батьків дитини шляхом подання заяви про державну реєстрацію народження, що містить відомості, необхідні для надання послуг. За бажанням заявника заяву про державну реєстрацію народження може бути подано у закладі охорони здоров’я, в якому народилася дитина.

Департамент охорони здоров’я міської ради нагадує: у пологових будинках міста за допомогою «Є-Малятко» можна отримати такі послуги: державна реєстрація народження дитини; реєстрація місця проживання народженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків; отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї; визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; визначення належності дитини до громадянства України; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; призначення допомоги багатодітним сім’ям.