ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

25.01.2021 відбувся робочий візит  міського голови Буряка В.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР Івченко Д.В. ознайомив присутніх з ходом виконання робіт з реконструкції приймального відділення лікарні.

У 2020 році у місті розпочато реалізацію національного проекту «Велике будівництво» одним із заходів якого є проект EMERGENCY 2020 за підтримки Президента України, яким передбачено створення потужних відділень невідкладної допомоги в опорних лікарнях міста.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 15.01.2020 №23-р визначено опорні лікарні міста у яких планується реалізація проекту EMERGENCY 2020 та встановлення за участю Світового банку сучасного діагностичного обладнання, а саме:                   «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР та КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

Приймально-діагностичне відділення  КНП «МЛЕ та ШМД» ЗМР складається з 2х частин: перша частина знаходиться у хірургічному корпусі, друга у травматологічному корпусі; загальна  площа складає 2515,06 м2.

Роботи з реконструкції першої частини хірургічного корпусу були розпочаті у серпні місяці 2020 року. Підрядник – ТОВ «Гарант Строй 2007».

Станом на 01.01.2021 відремонтовано 847,7 м2 приміщень хірургічного корпусу та виконано наступні роботи:

- ремонт приміщень реєстратури та вестибюль-чекальні, кімнати для санітарної обробки пацієнтів, приміщення реанімаційної та операційних залів, санвузли і душові для пацієнтів та персоналу, ремонт коридору. Замінено інженерні мережі, мережі киснепроводу, відновлено пожежну сигналізацію. Замінено вікна та двері.

За виконані роботи сплачено кошти у сумі 8,7 млн. грн.

В 2021 році роботи з реконструкції продовжуються. Передбачено кошти з місцевого бюджету у сумі 12,6 млн. грн. Планується завершити роботи з реконструкції частини хірургічного корпусу, а саме:  ремонт кабінету УЗД, кабінету комп'ютерної томографії, ординаторської, вестибюлю та розпочати роботи по ремонту частини травматологічного корпусу, виділеного під приймальне відділення.

Для завершення робіт в хірургічному корпусі потрібно 11,1 млн. грн, орієнтовний термін завершення робіт – травень поточного року.

Для початку робіт в травматологічному корпусі залишаються кошти з місцевого бюджету у сумі 1,5 млн. грн. На завершення робіт з реконструкції приймального відділення необхідні додаткові кошти у сумі 8,5 млн. грн.

Слід також зауважити, що даним проектом передбачається оснащення відділень сучасним діагностичним обладнанням, а саме: ангіографом, комп’ютерним томографом, та інше. Дане обладнання повинно бути закуплено централізовано (розпорядження КМУ від 15.01.20 №23-р). Нажаль, до цього часу дане питання не вирішено і відсутня інформація щодо переліку обладнання, яке буде поставлене, що не дає можливості в повному обсязі завершити роботи з дотриманням вимог пожежної безпеки, вимог до інженерних мереж, що в подальшому повинно забезпечити безпечну експлуатацію змонтованого обладнання.

За кошти місцевого бюджету придбано для приймального відділення медичне обладнання на суму 609,7 тис. грн, а саме: електрокардіограф, монітор пацієнта, концентратор, ліжка функціональні, каталка багатоцільова, стійка пересувна, аналізатор, шприцевий насос.