ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

28.01.2021 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І., директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В. до КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5».

Під час візиту директор КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» Міхантьєва Г.В. ознайомила присутніх з роботою Центру у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 та виконаними ремонтними роботами.

КНП«Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 5» створений у жовтні 2018 року шляхом реорганізації комунального закладу «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 5». Населення Хортицького району становить 113905 осіб, з них дітей – 18088

Має у своїй структурі 9 амбулаторій: 4 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини; 2 відокремлені амбулаторію загальної практики – сімейної медицини; 3 педіатричні амбулаторії.

З метою надання невідкладної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню Хортицького району на підприємстві  організовано пункт невідкладної допомоги, медичний персонал якого надає всі види допомоги при невідкладних станах на амбулаторному рівні та при обслуговуванні вдома, у тому числі у вихідні та святкові дні.

З метою проведення ефективної роботи з імунопрофілактики населення Хортицького району, в Центрі організовані чотири кабінети щеплень (за адресою: вул. Запорозького козацтва, 25,ул. Новгородська, 28а, бульвар Будівельників,7 та вулиця Дорошенко, 3).

З квітня 2020 року, згідно вимог нормативних документів, укладений договір з НСЗУ щодо діяльності мобільних бригад з забору біологічного матеріалу на ПЛР з метою своєчасної діагностики COVID -19 та налагоджена робота  кабінету з  забору біологічного матеріалу. За весь період роботи  (з квітня 2020) проведено 16389 заборів на ПЛР, виявлено 5986 випадків COVID -19.

В 2020 році КНП «Запорізький центр первинної медико санітарної допомоги №5» уклав договір з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій, на суму 52.6 млн.грн., в подальшому договір продовжено на I квартал 2021 року.

У грудні 2020 року розпочала роботу відокремлена сімейна амбулаторія №3 за адресою: вулиця Дорошенко,3. Відкриття амбулаторії дозволило розвантажити кабінети сімейних лікарів Центру, які розташовані за адресою: вулиця Запорозького козацтва, 25 та наблизити надання первинної медичної допомоги до населення мікрорайону, що має дуже велике значення під час епідемії COVID-19.

У 2020 році адміністрацією КНП «Запорізький центр первинної медико – санітарної допомоги №5» було здійснено капітальні та поточні ремонти приміщень центру, закупівлю необхідного медичного та немедичного обладнання з метою ефективної роботи закладу, поліпшення умов перебування пацієнтів та покращення умов роботи медичного персоналу.

За рахунок надходжень від Національної служби здоров’я України КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» придбано: комп’ютерної техніки на суму 191 тис.грн.; меблі медичні – 316,5 тис.грн. (столи лабораторні, столи маніпуляційні, шафа медична); меблі та обладнання для облаштування амбулаторії по вул.Дорошенко, 3 –                   227,7 тис.грн.; медичне обладнання на суму 416,4 тис.грн. (аналізатор сечі, стерилізатор паровий, опромінювані бактерицидні, безконтактні термометри, таблиці для перевірки гостроти зору, ротатори); придбання протипожежного приладу в будівлі по вул.Запорозького козацтва, 25 – 17,4 тис.грн.; придбання і установка лічильника тепла в будівлі по вул.Запорозького козацтва, 25 – 129,8 тис.грн.; поточний ремонт гаражу по                  вул.Новгородська, 28 – 50 тис.грн.; капітальний ремонт 1, 2, 3, 4 поверхів в будівлі по вул.Запорозького козацтва, 25 – 2,3 млн.грн.