ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Щороку 15 лютого фахівці в області операційного справи відзначають своє професійне свято. Цей день був оголошений Європейською асоціацією операційних медичних сестер в 2009 році. 15 лютого приймають вітання на свою адресу фахівці вищої категорії сестринського персоналу - операційні медичні сестри.

          Офіційно напрямок хірургічної діяльності датується 1875 роком. Майже через 2 десятиліття, в 1891 році, з'явилася професія - операційна медсестра. Хірурги не могли якісно проводити операції без допомоги асистентів, тому сестер почали навчати певним навичкам, тонкощам і ритуалам операбельного втручання в організм людини.

          Операційний блок - серце лікарні, «свята святих», і люди там працюють непрості. Життєва стійкість, відповідальність, працьовитість, милосердя і величезна любов до професії - ось що відрізняє наших операційних медсестер. Операційна сестра - основна сполучна ланка між лікарями-хірургами і всім процесом діяльності операційного блоку.

          У зв'язку з впровадженням в практику спеціалізованих операцій різних профілів, операційні сестри поряд з хірургами вдосконалюють свої знання та вміння. Робота з новим обладнанням та інструментарієм накладає додаткові вимоги до функцій даних фахівців. Доброта, чуйність, співчуття і милосердя - моральний фундамент цієї найгуманнішої професії. Операційні медичні сестри допомагають зберегти найголовніший скарб на землі - життя.

          Департамент охорони здоров'я міської ради вітає шановних колег із професійним святом! Від щирого серця бажаємо великих можливостей і перспектив, стабільного блага і процвітання. Міцних нервів і позитивного настрою, сили та натхення у Вашій не простій роботі! Велика шана та безмежна вдячність за щоденну турботу до пацієнта та професіоналізм!