ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

02.03.2021 надзвичайний і повноважний Посол Угорщини в Україні пан Іштван Ійдярто, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Кулинич О.В. та директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова В.В.  взяли участь у церемонії передачі 5 апаратів штучної вентиляції легень, які надійшли від уряду Угорщини в якості гуманітарної допомоги для закладів охорони здоров’я Запорізької області.

Зокрема два найсучасніші апарати штучної вентиляції легень від уряду Угорщини були передані двом запорізьким лікарням – КНП «Міська лікарня №2» ЗМР та КНП «Міська лікарня №7» ЗМР.

Під час візиту до КНП «Міська лікарня №7» ЗМР в.о директора КНП «Міська лікарня №7» ЗМР Лютих Ю.Г. ознайомила пана Іштвана Ійдярто та присутніх з роботою закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова В.В. зазначила, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19) в м.Запоріжжя КНП «Міська лікарня №2» ЗМР та  КНП «Міська лікарня №7» ЗМР повністю перепрофільовано для надання медичної допомоги пацієнтам із гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірсом SARS-CoV-2 та висловила слова подяки за допомогу уряду Угорщини, надану у період надзвичайної ситуації, пов’язаної із боротьбою з  коронавірусом SARS-CoV-2.