ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

04.03.2021 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Ушакової В.В.  до КНП «Міська лікарня №2» ЗМР.

Під час візиту директор КНП  «Міська лікарня №2» ЗМР Горбатенко Е.О. ознайомив присутніх з роботою закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 та проведеними ремонтними роботами системи киснепосточання.

КНП «Міська лікарня № 2» ЗМР надає планову та невідкладну хірургічну допомогу хворим населення Шевченківського, Олександрівського та Комунарського районів                                     м. Запоріжжя. В своєму складі має хірургічне відділення на 60 ліжок з ліжками гнійної хірургії та паліативної допомоги, терапевтичне відділення на 30 ліжок та неврологічне відділення на 30 ліжок.

З метою оптимізації надання медичної допомоги населенню міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19,                                 КНП «Міська лікарня №2» ЗМР визначено закладом  для надання медичної допомоги хворим з гострою хірургічною патологією та лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 або з симптоми захворювання без результатів лабораторного підтвердження.

З 28.10.2020 здійснено повне перепрофілювання закладу для  надання медичної допомоги хворим з середнім та тяжким перебігом COVID-19, що потребують кисневої терапії, у тому числі із застосуванням ШВЛ.  

Для надання медичної допомоги вищезазначеним пацієнтам у лікарні наявні 14 апаратів ШВЛ, з них 10 – високого класу, 120 кисневих виводів з підведеним централізованим постачанням кисню, 46 кисневих концентраторів.  За період роботи з 06.03.2020 в                                  КНП «Міська лікарня №2» ЗМР проліковано 489 хворих на з підозрою та захворюванням на COVID-19.

КНП «Міська лікарня №2» ЗМР в повному обсязі забезпечена засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

В 2020 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету у сумі 1,4 млн.грн. виконано роботи з поточного ремонту системи киснепостачання з встановленням 91 кисневої точки та придбано кріоциліндр ємністю 195 л.

За  період роботи закладу у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 за кошти місцевого бюджету - 8,7 млн. грн. та кошти НСЗУ – 1,8 млн.грн. придбано медичне обладнання необхідне для лікування зазначених  хворих: 7 апаратів ШВЛ,  42 кисневих концентратори, 8 моніторів пацієнта, пересувний рентгенапарат та ін.