ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. На думку засновників, свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

День визначили не випадково – на 20 березня припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце. Ініціатива установи Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни - Бутану. Вважається, що жителі Бутану є найщасливішими людьми в світі - чемпіонами за коефіцієнтом Валового Національного Щастя (Gross National Happiness Index). Для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища в різних країнах світу, в липні 2006 року був введений Міжнародний індекс щастя (Happy Planet Index). Явище щастя вивчається такими науками як філософія, етика, психологія, а також богослов'ям. Фізіологи вивчають щастя в тісному зв'язку з так званими «гормонами щастя» - ендорфіном, серотоніном і дофаміном. Протягом тисячоліть тема щастя надає широкий простір для творчості поетам, художникам, музикантам, артистам. І, звичайно, кожна людина, що йде по життю з усіма її радощами і турботами, обов'язково осягає в дорозі своє неповторне маленьке Велике Щастя.

          Міжнародний день щастя - це одне з найсвітліших і добрих свят. Це день посмішок, обіймів, поцілунків, відмінного настрою і віри у все найкраще! Люди на всії планеті намагаються зробити один для одного щось приємне і допомогти тим, кому необхідна підтримка. В цей день всі повинні залишити погані думки в минулому і відкрити своє серце для прекрасного майбутнього.        Підтримуючи дану ініціативу, Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради щиро бажає всім і кожному бути щасливим! Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати-близнюки. Задовольняючись малим, набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!