ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

27.04.2021 відбувся робочий візит міського голови Буряка В.В. до КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР.

Під час візиту директор КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР Бессарабов Ю.М. ознайомив присутніх з роботою пологового будинку у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 та проведеними ремонтними роботами.

КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР забезпечує надання планової та цілодобової ургентної медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та гінекологічним хворим. За рік в закладі проходить близько 1500 пологів та проводиться більш 2000 оперативних втручань.

З метою оптимізації надання медичної допомоги жіночому населенню міста у період надзвичайної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР визначено закладом, який  надає допомогу вагітним мешканкам м. Запоріжжя та Запорізької області в будь-якому терміні вагітності, роділлям та породіллям з підозрою або хворих на СOVID –19.

Наприкінці 2020 року на території пологового будинку відкрилась сучасна жіноча консультація на 340 відвідувань в день. Жінки мають можливість отримати в комфортних умовах консультативну та лікувально-діагностичну допомогу лікарів: акушера-гінеколога, маммолога, репродуктолога, ендокринолога, онколога, провести ультразвукове дослідження репродуктивної системи, молочної залози, щитоподібної залози, серця, судин, загальну та специфічну лабораторну діагностику, рентгенологічне дослідження, в тому числі маммографію. Оснащення кабінетів відповідає сучасним стандартам надання медичної допомоги  за програмою державних гарантій НСЗУ.

З початку року у КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР проводяться роботи з ремонту операційного блоку та палат інтенсивної терапії, центролізованого  стерилізаційного відділення. Орієнтовна вартість  робіт складає 3,3 млн.грн, з них профінансовано 596,4 тис.грн. Майже завершені будівельні роботи  в операційних на 4-му поверсі. Операційний блок буде обладнано сучасною вентиляційною системою з ламінарними потоками та системою очищення повітря, що дозволить знизити ризики виникнення інфекційних ускладнень у післяопераційному періоді та ризики інфікування медичного персоналу, а також протипожежною сигналізацією та сучасним освітленням. Для оснащення операційного блоку та палат інтенсивної терапії придбане сучасне хірургічне обладнання (лапароскопічна та гістрероскопічна стійки), операційні лампи, портативні ультразвукові діагностичні сканери, монітори, пульсоксиметри, дефібрилятори, обладнано кабінет естетичної гінекології на суму майже 6 млн грв.

Також планується проведення поточного ремонту відділень, стелі будівлі, модернізація систем енергозбереження.