ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Відгукуючись у серцях особливою радістю та надією, Великдень проголошує перемогу життя та добра, дає відчуття оновлення й духовного відродження, єднає нас надією на перемогу істини та справедливості. Тож нехай це найсвітліше християнське свято подарує всім непохитну віру у краще майбутнє та надихає на добрі справи.

Хай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай у ці дні вас і ваших рідних об’єднує родинний затишок, почуття радості, повноти життя та щедрості української землі. Божого благословення, веселих свят і щасливої долі! Христос Воскрес!

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради попереджає: для того щоб зберегти життя та здоров’я, залишайтесь на Великдень вдома та дотримуйтесь режиму карантину під час свят. Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку своїх рідних і близьких. Лише спільними зусиллями та системною працею ми зможемо зупинити поширення небезпечного вірусу, створюючи умови, аби суспільство повернулося до звичного ритму життя.