ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята резолюція щодо підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, метою якого є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

За даними патрульної поліції України, у 2020 році внаслідок ДТП загинуло більше 3,5 тис. громадян, майже 32 тис. – було травмовано. У числі загиблих 1198 осіб серед пішоходів та 235 велосипедистів. Близько 4,5 тис. ДТП за рік сталося за участю дітей.

В Україні щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на дорогах і пошуку шляхів їх подолання, буде проведено з 17 по 23 травня. З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVID-19 – переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі. Більш детальну інформацію можна отримати з наступних джерел:

- сайт організатора: https://medtransvp.com.ua

- youtube канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна

- соціальна мережа facebook: https://www.facebook.com/tbdrua

Департамент охорони здоров'я міської ради нагадує про необхідність дотримання безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму.