ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В закладах охорони здоров’я м. Запоріжжя, що надають медичну допомогу матерям та дітям, пройшов Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування: «Захист грудного вигодовування: спільна відповідальність».

Проведено онлайн-семінари з підтримки грудного вигодовування та дотримання положень «Міжнародного зведення Правил маркетингу замінників грудного молока»; проведені круглі столи на підтримку грудного вигодовування та здорового способу життя: «Грудне вигодовування під час пандемії COVID-19», «Зв’язок грудного вигодовування та емоційної сфери матері і малюка», «Безпечне грудне вигодовування під час пандемії COVID-19», «Грудне вигодовування та дієта матері»; проведено лекції, бесіди, організовано санітарні куточки, виступи спеціалістів на радіо та в пресі.

01.08.2021 проведено міський захід «Milk party» в КЗ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за участю лікаря-неонатолога, педіатра, коучів, дитячих масажистів, сертифікованої доули, перинатального психолога КНП «Пологовий будинок №4», консультантів з грудного вигодовування, волонтерів; проведена вікторина «Дива грудного вигодовування». Слінгомама та слінгоконсультант, засновниця бренду слінгів «Alma mater» розповіла про роль слінгів у налагодженні лактації. 06.08.2021 в КНП «Пологовий будинок №4» ЗМР проведено міський захід «Пікнік для вагітних», в якому взяли участь 72 вагітні жінки та їх сім’ї. Проведені прямі ефіри з кращими спеціалістами в Instagram зі сторінки doula_zp.ua щодо зв’язку грудного вигодовування та емоційної сфери мами і малюка; грудного вигодовування як основи фізичного та психічного здоров’я малюка; правильного прикладання до грудей та профілактики нагрубання молочних залоз; особливостей старту грудного вигодовування після кесаревого розтину; грудного вигодовування під час COVID19.

Заклади охорони здоров’я, що надають медичну допомогу матерям та дітям, забезпечені інформаційно-просвітницькими та методичними матеріалами Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».