ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Міжнародний день краси – всесвітнє свято, що відзначається щорічно 9 вересня. Це професійне свято для косметологів, пластичних хірургів, виробників косметики і взагалі всіх людей, чия діяльність, так чи інакше, пов’язана з красою.

Основою для нього послужило створення в 1946 році в Брюсселі Міжнародного комітету естетики і косметології (CIDESCO), який вважають головною міжнародною Асоціацією терапії краси у світі. Але лише в 1995 році на Всесвітньому конгресі організації прийняли рішення відзначати 9 вересня як Міжнародний день краси.

Це свято спрямоване на розвиток всього прекрасного, що приносить естетичне і моральне задоволення. В багатьох країнах 9 вересня традиційно проводяться паради, акції і фестивалі. При цьому в світі не існує певних стандартів краси. У нас в країні також в ці дні проводиться конкурс краси «Міс Україна».

За щоденною гонитвою у пошуках еталонів краси ми часто забуваємо, що у світі важливою і цінною залишається краса внутрішня, духовна, первинна – та, яку подарувала нам сама природа.

Авжеж, найціннішою є природна краса, і не тільки довкола нас, а й у кожній людині. Красою може бути не лише молодість, а й розумна та зріла старість. Сила і мудрість краси у тому, що вона надихає митців на нові сюжети й полотна, несе позитивну і гармонійну силу, а також світлі емоції.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради вітає вас з Міжнародним днем краси та бажає вам і вашим близьким завжди бути щасливими, здоровими, квітучими і прекрасними, як всередині, так і зовні.