ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Трансфузіологія - це розділ медицини, що вивчає питання трансфузії (змішування) біологічних рідин і замінюючих їх рідин організмів, зокрема крові та її компонентів, груп крові і групових антигенів (вивчається в гемотрансфузіологіі), лімфи, а також проблеми сумісності і несумісності, пост-трансфузійних реакцій , їх профілактики та лікування.

 За своєю суттю, це ще одне професійне свято фахівців Служби крові та представників медичної спільноти різних спеціальностей: хірургів, реаніматологів.

 Адже саме лікар-трансфузіолог - лікарська спеціальність, яка користується попитом у багатьох медичних організаціях різного профілю: у відділеннях гемодіалізу, хірургічних, токсикологічних відділеннях, палатах інтенсивної терапії.

 До нових методів в трансфузіології відносяться створення технологій для управління функціональними особливостями організму через кровоносні судини. Вчені розробляють нові методи з надання екстреної та трансфузіологічної допомоги.

 Основне завдання трансфузійної імунології сьогодні - забезпечення імунологічної безпеки гемотрансфузій, а в найближчій перспективі - імунологічної безпеки всієї трансфузіологічної допомоги.

В роботі з донорським контингентом лікар- трансфузіолог одне з основних ланок всієї системи.  Саме цей фахівець проводить необхідне обстеження донора, детальний збір анамнезу з урахуванням даних заповненої анкети кожного донора. У процедурах апаратного тромбоцитоферезу або плазмоферезу лікарі організовують, а потім і контролюють процес,  самі працюють із заявками від медичних організацій по системі логістики трансфузійних компонентів і контролю показників.

Департамент охорони здоров’я  Запорізької міської ради  вітає трансфузіологів з професійним святом! Прийміть найщиріші слова поваги і вдячності за Вашу безцінну працю!

Ваша робота дуже важлива і ми бажаємо Вам міцного здоров'я, сил і наснаги!