ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

День фармацевтичного працівника встановлений Указом Президента України № 1128/99 від 7 вересня 1999 року. У третю суботу вересня в Україні понад 350 тисяч представників цієї галузі святкують своє професійне свято. Не виключено, що коли-небудь буде заснований і Всесвітній день фармацевта.

Фармацевт - це людина, яка не тільки вміє розібрати почерк будь-якого лікаря, а професіонал, який знає, з чого складаються ліки, які краще підібрати препарати з огляду на їх допоміжні речовини і можливі побічні ефекти, і навіть вміє готувати ліки. Їх головне завдання - створювати препарати, правильно їх зберігати і підбирати

Населення України забезпечено широким асортиментом лікарських засобів українського та іноземного виробництва. Українські ліки експортуються в 25 країн світу. Урочисті заходи на День фармацевта в Україні включають різноманітні презентації та представлення нових більш ефективних і безпечних препаратів для здоров'я, акції та знижки в аптеках і аптечних пунктах, особливо для пільгових категорій, а також безкоштовні діагностичні процедури, наприклад, вимір артеріального тиску і т.д.

На українській території свою діяльність нині здійснюють більше 5 000 суб'єктів, серед яких приблизно 9456 аптек і близько 7000 лікувально-профілактичних закладів, що користуються популярністю і необхідністю у населення.

Слід відзначити, що сьогодні всі фармацевтичні підприємства України займаються виробництвом препаратів практично у всіх лікарських формах, а ось що стосується перспектив на майбутнє, то, на думку фахівців, особливо затребуваним вважається виробництво генериків.

Традиційно в цей день, на адресу всіх фармацевтичних організацій та працівників, від усього серця будуть звучати слова вітань і поздоровлень.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради приєднується до них і від себе бажає здоров'я і успіхів! Зі святом Вас! Хай усе добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!