ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Хвороба Альцгеймера - це хронічне захворювання нервової системи, яке вперше було описано лікарем Алоїсом Альцгеймером в 1906 році. Хвороба отримала свою назву по його імені. Захворювання викликає повільне ушкодження нейронів і відмирання тканин мозку.

Через захворювання поступово погіршуються пам'ять, розумові здібності, а також знижується здатність справлятися з щоденними справами.

Іншими причинами деменції можуть бути, наприклад, рецидивуючий цереброваскулярний розлад (судинна деменція), дегенерація лобової і скроневої частки (фронтотемпоральная деменція) і хвороба Паркінсона, що протікає довгий час.

Іноді до зниження розумових здібностей призводить важка ниркова або печінкова недостатність, недостатність щитовидної залози, пухлини або травми мозку. Якщо лікар підозрює наявність у людини з порушеннями пам'яті наявність вищезазначених захворювань, він може провести необхідні тести і обстеження, щоб виключити ці захворювання.

 Діагноз хвороби Альцгеймера не може бути підтверджений аналізом крові. Зниження обсягу мозку можна побачити при обстеженні мозку.

 У зв'язку зі старінням популяції збільшується і частота захворюваності хворобою Альцгеймера. Тому дуже важливо підвищити інформованість суспільства про дану хворобу. Лікування хвороби Альцгеймера допомагає уповільнити перебіг захворювання, тому дуже важливо звернутися до лікаря якомога раніше.

Метою лікаря є допомога людям з хворобою Альцгеймера і їх близьким в розумінні характеру захворювання, його діагностиці та пошуку відповідних рішень в разі виникнення проблем.

Цілісні знання допомагають розпізнати хворобу якомога раніше, та завдяки цьому  краще розуміти проблеми пацієнта і надавати йому ефективну допомогу. Вченими встановлено пряму залежність між рівнем інтелекту людини і ризиком захворіти цим захворюванням У людей, зайнятих розумовою працею і різними інтелектуальними заняттями, здатність головного мозку до саморегенерації набагато вище і висока кількість нейронних зв'язків..

Корисно знати або вивчати іноземні мови, чим більше і різноманітніше знань отримує людина, тим нижче ризики захворіти. При цьому доведено, що навіть якщо хвороба почалася, її можна призупинити, якщо зайнятися будь-якою інтелектуальною діяльністю. Наприклад, зайнятися розгадуванням кросвордів, читанням і переказом прочитаного. Можна вчити напам'ять вірші, освоювати комп'ютерні знання. Це буде постійно створювати нові нейронні зв'язки, що приходять на заміну старим, втраченим через хворобу.