ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Хто ж такий лікар-ортодонт і чим він займається? Ортодонтія - це розділ стоматології, що займається лікуванням дефектів розвитку зубів і щелепно-лицьового скелета. Через порушення зубного ряду і нерівності зубів, складно  проводити гігієнічні процедури, що приводить  до ризику раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м'язів при жуванні.

           Варто відзначити, що нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді. Лікар-фахівець, який працює в області ортодонтії, називається ортодонтом. Такий фахівець проходить курс спеціальної додаткової підготовки протягом двох і більше років після закінчення стоматологічного інституту.

Показання до застосування ортодонтичного лікування може визначити тільки Ваш стоматолог або ортодонт. За допомогою спеціальних ортодонтичних конструкцій змінюється положення зубів в зубному ряду, при цьому нормалізується робота лицьових м'язів і розвиток щелепної кістки. Ці конструкції надають помірний тиск на зуби і щелепи. Криві зуби і неправильний прикус можуть стати причиною психологічних проблем спілкування. Але навіть якщо подолати психологічний «комплекс кривих зубів», проблеми, які вони викликають, ще не вирішуються самі собою. Ортодонт вирішує не тільки естетичні проблеми. Захворювання прикусу посилюють перебіг захворювань ясен,  призводять до швидкої стертості зубів, ускладнюють, а іноді роблять неможливим, протезування зубів. Але найнебезпечніше - можуть привести до розвитку порушень функцій скронево-нижньощелепного суглобу.

 Успіх лікування по виправленню неправильного прикусу залежить від правильності поставленого діагнозу, від точності складеного плану лікування і застосування адекватних технічних засобів. А це означає, що успіх лікування в першу чергу залежить від кваліфікації лікаря-ортодонта і рівня оснащеності клініки, що пропонує послуги ортодонтії. Більшість людей помилково вважає, що звернутися до послуг ортодонта і виправити прикус можна лише в дитячому та юнацькому віці. Це не так - виправити прикус можна в будь-якому віці, просто у дорослого на це піде більше часу, ніж у дитини через більшу щільність кісткової тканини. У місті Запоріжжя ортодонтологічну допомогу надають в КНП «Стоматологічна поліклініка № 1» ЗМР за адресою в.Седова,10.

 Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради  вітає лікарів-ортодонтів з професіональним святом, бажає міцного здоров’я, успіхів та наснаги.