ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В останні роки в Україні зросла чисельність автомобільного парку, перевищивши вже 10 млн. одиниць. Зростання кількості авто супроводжується зниженням рівня безпеки і зростанням аварійності на дорогах. В останній час з’явилося багато осіб, які пересуваються електросамокатами, героскутерами та нехтують правилами дорожнього руху.

Кожен день в світі в результаті ДТП гинуть близько 4 тисяч осіб. У рік втрати становлять понад 1,5 млн. Проблема посилюється тим, що в основному це молоді люди у найактивнішому, працездатному віці - від 25 до 40 років.

З метою скорочення числа дорожньо-транспортних пригод експерти рекомендують створювати велосипедні доріжки і безпечні пішохідні тротуари, підвищувати якість доріг і безпеку транспортних засобів. Влада повинна боротися з перевищенням встановленої швидкості руху, не допускати керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, а також домагатися використання ременів безпеки, мотоциклетних шоломів і дитячих сидінь. Для цього у місті встановлено відеокамери, що дають змогу контролювати зазначені заходи для забезпечення безпеки на автошляхах.

З свого боку медичні працівники регулярно проводять навчання та мастер- класи з надання невідкладної допомоги при травмуванні пішоходів та водіїв у разі ДТП, профілактичні заходи з метою попередження травмування на дорогах. На великих екранах у реєстратурах та холах медичних закладів постійно транслюються ролики щодо безпечного руху. Розповсюджуються брошури на тему правил поведінки на дорогах.

 Департамент охорони здоров’я міської ради нагадує про необхідність виконувати правила дорожнього руху, навчати дітей дорожній грамоті та культурі поведінки на проїзній частині.