ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

На сьогодні у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР з 410 ліжок для хворих на коронавірусну інфекцію було зайнято 350. За добу в лікарню поступає до 50 хворих на COVID-19. Всі вони важкі та киснезалежні. Щоб рятувати життя хворих, для лікарів важливе сучасне обладнання, зокрема апарати штучної вентиляції легень.

Саме такі апарати ШВЛ надійшли сьогодні до лікарні. Це обладнання європейського виробництва, воно потужне та сучасне, на ньому лікарі можуть надавати якісну фахову респіраторну підтримку. У лікарні було 27 апаратів ШВЛ експерт класу. І якщо на перші дві хвилі цього було достатньо, то зараз зовсім інша ситуація і це дуже серйозна допомога Наразі заклад отримав п’ять апаратів ШВЛ, два з яких передали до міських лікарень №2 та №7. Ще п'ять апаратів надійдуть впродовж тижня. Нове обладнання інженери відразу ввели в експлуатацію. З його допомогою лікарі вже рятують життя хворих на коронавірусну інфекцію.

Разом з тим, медики зазначають, що здоров’я запоріжців залежить тільки від них. Кількість вакцинованих, які захворіли на коронавірусну інфекцію та потрапили до лікарні, складає не більше 2%. Щеплені пацієнти переносять хворобу набагато легше та без ускладнень. Тож, аби не допустити погіршення епідемічної ситуації, запоріжців закликають продовжувати вакцинуватися та дотримуватись карантинних вимог.