ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Коронавірус, що на початку пандемії у більшості випадків, вражав людей похилого віку, на теперішній час, на жаль, змістив свій пріоритет на дітей. Вже при першій хвилі епідемії КНП «Міська дитяча лікарня №5»ЗМР було включено до переліку закладів, що надають допомогу дітям, хворим на коронавірус.

Медичний заклад приймає пацієнтів з народження до 18 років, які мають підозру на коронавірус та з підтвердженим діагнозом. З 385 стаціонарних ліжок торік було перепрофільвано для лікування хворих на  COVID -19 20 ліжок, а в цьому році їх кількість зросла до 128. За весь минулий рік в медичному закладі було проліковано близько 130 дітей, хворих на COVID-19. Цього року їх кількість зросла до 380. Основна частина пацієнтів потрапила до лікарні саме в жовтні. І впродовж місяця стабільно 7-8 дітей перебувають на реанімаційних ліжках. Наразі в лікарні проходять лікування 30 дітей.

Відділення для надання допомоги хворим на коронавірус дітям забезпечене усім необхідним – ліжка під’єднані до системи централізованої подачі кисню, наявні медпрепарати. Окрім того, відділення оснащене 12 апаратами штучної вентиляції легень, портативним апаратом ультазвукової діагностики та мобільним рентген апаратом, сучасним лабораторним обладнанням.

Також в лікарні є окремий операційний блок для хворих на COVID-19 пацієнтів, яким необхідне оперативне втручання. Медичний персонал повністю забезпечений засобами індивідуального захисту.