ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Розвиток неврології,  як окремої клінічної дисципліни, почався з середини XIX сторіччя. Цьому передували значні досягнення та відкриття в області нейроанатомії, нейрогістології та нейрофізіології. Офіційне відокремлення неврології від терапії в самостійну клінічну дисципліну відбулося у 1860 році, коли французький невролог, професор паризького університету Жан Мартен Шарко організував першу у світі клініку і кафедру нервових хвороб.

Неврологія - один з найважливіших розділів сучасної медицини, який займається комплексом специфічних захворювань центральної  та периферичної нервової системи людини.

Неврологія не лише вивчає симптоматику захворювань, основні механізми розвитку, але і визначає способи і методики діагностування, профілактики і лікування захворювань неврологічного характеру.

Саме неврологи рятують від таких захворювань, як мігрень, невралгія, головний біль, радикуліт, люмбаго, остеохондроз, ішіас, дистонія, депресія, інсульти..

Усі хвороби – від нервів, а наші нерви не залізні. Ці твердження відомі всім, але люди – живі істоти, тому в шаленому ритмі життя не завжди можуть вгамувати свої негативні емоції. Тож у світі немає жодної людини, у якої хоча б раз у житті не проявлялися симптоми неврологічних захворювань. Ось тут і згадують про лікарів - невропатологів, які можуть допомогти і словом, і ділом.

У міській неврологічній службі нині працюють 93 лікаря невропатолога, з них дитячих-16, які забезпечують надання медичної допомоги як амбулаторно, так і в стаціонарах. Стаціонарну допомогу хворим з цими захворюваннями надають у неврологічних відділеннях КНП «Міська лікарня №1» ЗМР,  КНП «Міська лікарня №2» ЗМР,  КНП «Міська лікарня №4» ЗМР, КНП «Міська лікарня №6» ЗМР,  КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, КНП «Міська лікарня №9» ЗМР КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР. 

Департамент охорони здоров’я міської ради щиросердно вітає неврологів з професійним святом, бажає творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.