ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Більше двох років ми боролися з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, та 24 лютого 2022 року пріоритети змінилися, і тепер медики України одночасно лікують COVID-19 та спасають життя поранених.

Якщо запитати наших лікарів чи є загострення захворюваності на ковід, то вони б одноголосно відповіли, що вже сумують за ним і хотіли, щоб він повернувся. І це було найбільшою нашою проблемою. Ковід – це як показало життя - не така вже й велика проблема в порівнянні з тим, що у нас відбувається наразі.

Але, незважаючи ні на що, департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради та всі заклади охорони здоров’я міста злагоджено працюють для надання медичної допомоги населенню міста, евакуйованим та нашим захисникам.

На сьогодні заклади забезпечені необхідною кількістю медикаментів, киснем перев’язувальними матеріалами, продуктами харчування тощо.

Розгорнуті ліжка для надання медичної допомоги як постраждалим мешканцям міста, так і військовослужбовцям. 

Медичні працівники самовіддано працюють на своїх робочих місцях, незважаючи на те, що дома залишилися їх сім’ї, діти, батьки рідні та друзі.

Але в цей нелегкий час життя продовжується. За п’ять днів війни у нас поповнення, народилося 62 дитинки. Здоров’я їм, щастя та мирного неба.

Ми працюємо в умовах війни. Але це нас не зламає, це робить нас сильнішими, і ми обов’язково переможемо в цій ганебній війні.

Бережіть себе та своїх рідних!

Слава Україні та нашим Героям!

Ми пишаємося Вами! ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!