ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Відбулася робоча нарада з питань реорганізації КУ «Центральна лікарня Комунарського району» шляхом приєднання її до КЗ «Міська лікарня №1» (колишня ГУ Відділкова клінічна лікарня залізничної станції Запоріжжя-2 ДП «Придніпровська залізниця»). У нараді взяли участь заступник міського голови Анатолій Пустоваров, директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення міської ради Андрій Маляренко, колектив медичного закладу, головні лікарі та завідувачі міських лікарень.

На теперішній час в Комунарському районі міста функціонують три медичних заклади, які надають стаціонарну допомогу мешканцям Комунарського, Шевченківського районів та всього міста: КЗ «Центральна лікарня Комунарського району», КУ «Міська лікарня №7» і КУ «Міська лікарня №1», профіль ліжок кожного з цих медичних установ дублюється. Крім того, КУ «Центральна лікарня Комунарського району» розміщується в будівлі, яка не належить місту. У зв'язку з цим виникла необхідність реорганізувати структуру надання медичної допомоги мешканцям Комунарського району та було прийнято рішення об'єднати дві лікарні з подальшою оптимізацією ліжкового фонду.

Директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова підкреслила, що головними завданнями під час проведення реорганізації є збереження кадрового потенціалу, забезпечення всіх співробітників лікарні робочими місцями, а також поліпшення надання медичних послуг мешканцям Комунарського району. Міська влада всіляко сприяє тому, щоб перехід був комфортним для кожного учасника процесу.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення міської ради Андрій Маляренко зазначив, що в обставинах, які склалися, реорганізація була необхідна. В ході розгляду питання враховувалися звернення колективу лікарні, і вжито всіх заходів, щоб вирішити виникаючі питання з урахуванням інтересів медиків та пацієнтів.

Проект рішення винесено на сесію міської ради. Після прийняття буде визначено графік поступового покрокового переходу медперсоналу в інші лікувальні установи.