ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Під час виїзної наради в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова представила заступнику міського голови Пустоварову А.І. роботу нового медичного обладнання.

В місті успішно реалізується міська програма по оновленню матеріально-технічної бази лікарень. Пріоритетні напрямки - діагностика та інтенсивна терапія. Завдяки цьому зроблений справжній прорив в оснащенні пологових будинків і дитячих лікарень. В КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» працює єдине в місті відділення інтенсивної терапії новонароджених, де надають допомогу дітям з різними патологіями при народженні. За два роки вдалося суттєво оновити матеріально-технічну базу закладу, придбати сучасне обладнання, яке допомагає рятувати життя маленьким запоріжцям з мінімальним ризиком для здоров'я. На кошти міського бюджету для дитячої лікарні було придбано монітори пацієнта, які дозволяють цілодобово контролювати стан життєво важливих органів і функцій організму у новонароджених, що знаходяться в критичному стані. Також закуплені дві системи обігріву новонароджених «Kanmed Beby Warmer», два пульсоксиметри Rad-8, дві реанімаційні системи для новонароджених, рентгенівські діагностичні системи APPOLO і Calypso F, сім апаратів для штучної вентиляції легень, оптику HOPKINS®, лапароскопічний набір Karl Storz.

Паралельно з закупівлею сучасного обладнання проводиться також ремонт будівлі лікарні. Оновлено фасад, замінено вікна, ремонтуються відділення.