ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Під час візиту до КУ «Міська клінічна лікарня №3» директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова представила заступнику міського голови Анатолію Пустоварову фізіотерапевтичне відділення та відмітила, що з сьогоднішнього дня спелеокамера і оновлений інгаляторій Центру амбулаторної фізичної реабілітації учасників АТО, бойових дій і ЧАЕС закладу розпочали роботу. Фахівці Центру чекають перших пацієнтів - учасників АТО і бойових дій, готові надати їм всю необхідну допомогу і лікування. Також необхідне лікування зможуть проходити і мешканці міста.

Центр амбулаторної фізичної реабілітації учасників АТО, бойових дій і ЧАЕС функціонує на базі фізіотерапевтичного відділення КУ «Міська клінічна лікарня №3» з 25 вересня 2016 року. При облаштуванні Центру реабілітації було проведено ремонтні роботи, придбано необхідне обладнання.

На базі Центру функціонують фізіотерапевтичні кабінети, які оснащені сучасним обладнанням - апаратом для електролікування двоканальним, який використовується для проведення електросну, електроаналгезії, інтерференстерапіі при лікуванні хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату, захворюваннями шлунково-кишкового тракту і наслідків черепно-мозкових травм; апаратом лазерним терапевтичним для проведення внутрішньовенної лазерної терапії, транскутантной лазерної терапії; апаратом для фізіотерапії комбінованим при лікуванні гриж хребта, гострих і хронічних артрозів суглобів; апаратом пресотерапії для лікування лімфостазу після поранень; фітнес-станцією для збільшення рухливості суглобів, профілактором Євмінова при патології хребта; петлею TRXPrо для збільшення амплітуди руху верхніх і нижніх кінцівок.

Реабілітація є важливим напрямком медицини, основними завданнями якої є повернення захисників України до повноцінного життя.