ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Найголовніше в житті кожної людини – здоров’я. Від стану здоров’я залежить все в нашому житті. Для того, щоб підкреслити важливість збереження здоров’я, закликати берегти власні сили і вчитися звертати увагу на сигнали, що подає організм, був створений День здоров’я.

Спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я -  відзначається щорічно 7 квітня. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7 квітня 1948 року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я виникла ідея проводити Всесвітній день здоров’я.

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи охорони здоров’я. Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я. Тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року – «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди»,  гасло цього свята - «Здоров’я для всіх».

Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, якнайкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до здоров’я є основною метою проведених в цей день акцій та заходів. Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, семінари, виступи фахівців і концерти, які приурочені до цього Дня, в доступній формі роз’яснюють важливість цієї позитивної ініціативи.

Департамент охорони здоров’я  міської ради у Всесвітній день здоров’я бажає всім його надійного  зберігання, бути здоровими і життєрадісними!  Зі святом Вас!