ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Сьогодні до госпітального відділення КУ «Міська клінічна лікарня № 2» з візитом прибули заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров Анатолій Іванович, директор департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакова Вікторія Василівна, заступник голови районної адміністрації міської ради по Шевченківському району Лимарчук З.М., голова міської ради ветеранів Короленко В.Д. щоб привітати ветеранів війни госпітального відділення лікарні з Днем пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Гостей зустрів заступник головного лікаря з медичної частини КУ «Міська клінічна лікарня № 2» Міцик Анатолій Федорович та ознайомив з роботою госпітального відділення лікарні.

Госпітальне відділення, як структурний підрозділ лікарні функціонує з 1999 року та розраховане на 40 ліжок. У відділення госпіталізуються інваліди Другої світової війни, учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО, учасники Другої світової війни та прирівняні до них особи переважно з захворюваннями серцево-судинної, церебро-васкулярної систем, дегенеративно-дистрофічними ураженнями хребта, ішемічною хворобою серця та захворюваннями органів дихання.

За 2017 рік в госпітальному відділенні проліковано 775 осіб, з них:

  • інваліди війни та АТО – 94 особи;
  • учасники бойових дій – 91 особа;
  • учасники війни та АТО – 298 осіб;
  • прирівняні категорії – 292особи.

Витрати на лікування (медикаменти) для госпітального відділення за 2017 рік склали 617,3 тис. грн., на харчування – 714,9 тис. грн. За І квартал 2018 року витрати на лікування (медикаменти) склали майже160 тис. грн., на харчування – 180,5 тис. грн.

Ветеранів війни тепло привітали з Днем пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, заступник міського голови Пустоваров А.І. вручив подарунок ветеранам війни з нагоди свята – плазмовий телевізор Samsung, придбаний за кошти бюджету міста.