ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

08.05.2018 у департаменті охорони здоров’я міської ради відбулося планове теоретичне та практичне навчання з питань пожежної безпеки та користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) у пожежонебезпечний літній період. Навчання проведено головним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС в Запорізькій області майором цивільного захисту Михальовим С.В.

У ході проведення навчання висвітлені питання будови вуглекислотних та порошкових вогнегасників, правила користування ними. Працівники департаменту змогли отримати відповіді на поставлені питання.

Також проведено практичне заняття щодо застосування вогнегасників при виникненні умовної пожежі, у ході якого працівники мали можливість ознайомитись на практиці із способом використання первинних засобів пожежогасіння, при цьому головний інспектор ЗМУ ГУ ДСНС в Запорізькій області  навів найбільш типові помилки, які допускаються при гасінні пожеж та загорань. Такі заходи сприятимуть безпеці на робочих місцях та в побуті, підвищенню готовності працівників до дій в небезпечних ситуаціях.