ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

НОВИНИ

КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» бере активну участь у конкурсах соціальних проектів, перемога в них дозволяє залучити додаткові кошти на розвиток лікарні.

Одним із пріоритетних напрямків в роботі лікарні є надання медичної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій, в тому числі в АТО.

Щорічно стаціонарну медичну допомогу в  КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» отримує майже 300 ветеранів війни та учасників АТО. Для госпіталізації даної категорії громадян в лікарні функціонує 8 палат. Створення комфортних умов перебування пацієнтів  дозволить підвищити якість надання медичної допомоги.

У 2017 році працівники лікарні ініціювали проведення ремонтних робіт в 4 палатах для ІВВ та учасників АТО за рахунок залучених коштів. За підтримки більше 200 членів територіальної громади м.Запоріжжя на конкурс проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету на 2018 рік, був поданий проект «З вдячністю та турботою про ветеранів війни та учасників АТО». За результатами голосування мешканців територіальної громади м.Запоріжжя він став одним з переможців конкурсу.

Наразі відбувається реалізація проекту - проводиться ремонт палат для ветеранів війни та учасників АТО. Завершення ремонтних робіт очікується в серпні 2018 року, це буде нашою вдячністю і даниною поваги шановним ветеранам.