ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

НОВИНИ

КУОЗ «Пологовий будинок №1» розташований за адресою: вул. Святого Миколая, 27, має в своїй структурі гінекологічне відділення на 60 ліжок, в якому щорічно одержують цілодобову медичну допомогу понад 2,5 тис. мешканок міста Запоріжжя з гінекологічними захворюваннями, в тому числі токсико-септичними ускладненнями.

Згідно з вимогами санітарного законодавства у даному медичному закладі забезпечена наявність двох оглядових кабінетів (одна з них для пацієнток з гострими запальними процесами).

За рахунок фонду депутата міської ради Наумова Г.Б. проведено ремонт оглядового кабінету гінекологічного відділення на суму 35 тис.грн. (заміна кахлю та ремонт  стелі). 

За рахунок фонду депутатів міської ради Тарана Р.Г. та Пидорича Р.О., які виділили  кошти у розмірі  відповідно 29 тис.грн. і 8 тис.грн.,  укладено кахель та здійснено ремонт стелі  другого оглядового кабінету для пацієнтів із септичними процесами.

Для оснащення даних оглядових кабінетів за рахунок фонду депутата міської ради Наумова Г.Б.  придбано сучасні медичні меблі на загальну суму майже 44 тис.грн. (маніпуляційні столики  з покриттям з  нержавіючої сталі, стіл і стільці,  гвинтові крісла, тумба з мийкою). Зазначене обладнання зручне у використанні, легко піддається якісній дезінфекції,  забезпечує комфорт та безпеку пацієнтам.