ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

НОВИНИ

Український День родини — відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України був підписаний 30 грудня 20111 року. День родини припадає на день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу.

Мета заходу - підняття іміджу сім'ї, популяризація кращих звичаїв і традицій, привернення уваги громадськості до питання сімей та вшанування родин, які прожили в шлюбі багато років.

Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть, і народилася фраза: сім’я - осередок суспільства. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Для дітей родина - це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.

 

Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості на численні проблеми сім’ї, тому що коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.