ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ЗА АДРЕСОЮ:

 

НОВИНИ

Спеціалістами відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» проведена профілактична робота серед дітей, молоді та підлітків на початку навчального року.

У навчальних закладах Хортицького та Дніпровського районів міста Запоріжжя проведено бесіди, лекції та індивідуальні заняття на теми: «Профілактика булінгу», «Життя без насилля».

Булінг (залякування) – це агресивна поведінка однієї людини щодо іншої людини з метою заподіяти моральну і фізичну шкоду, зневажити її, таким чином затвердити свою владу.

Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я України 67% школярів у віці від 11-17 років протягом 2017 року стикнулися з постійним булінгом. Це дуже високий показник не тільки в Україні, але й в усьому світі.

Діти, які зазнають булінгу, мають не лише емоційні, психологічні, соціальні проблеми, а також є в зоні ризику скоєння самогубств.

Булінг також зустрічається у дорослих колективах, однак слід пам’ятати, що така поведінка формується ще в школі, у молодшому підлітковому віці. Саме в школі складаються певні рольові відносини серед дітей «лідер-аутсайдер».

Основною характеристикою булінгу є емоційне приниження, образа почуттів людини, висловлювання принизливих оцінок щодо іншої людини, що  призводить до виключення її з групи.

На заходах учасники мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі запитання, а також поради, як розпізнати та уберегти себе та близьких від такого явища, як булінг. Також, всі учасники отримали корисну друковану інформацію.