ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Хірурги КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» з 26 по 28 вересня 2018 року брали участь у з’їзді хірургів України, що присвячений 100-річчю з дня народження академіка О.О. Шалімова.

З’їзд  організували Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О.Шалімова та Асоціація хірургів України.        

В роботі з’їзду взяли участь більше  2000 учасників з різних країн: загальні хірурги, серцево-судинні хірурги, трансплантологи, дитячі хірурги, пластичні хірурги та комбустіологи, ендокринологи.

У складі делегації КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» було 16 лікарів.      Під час з’їзду пройшли пленарні засідання, присвячені лікуванню вогнепальних ушкоджень, пов’язаних з військовими діями, сучасним технологіям хірургічної корекції патології органів стравоходу, аналізу сучасного стану хірургічної допомоги населенню і завдань щодо покращення її організації та розгляду організаційних питань. Провідні спеціалісти в різних областях хірургії провели секційні засідання, присвячені раннім післяопераційним ускладненням, проблемам серцево-судинної, дитячої, ендокринної, баріатричної, пластичної хірургії, комбустіології та трансплантології.

Участь делегації від КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» на форумі позитивно впливає на розвиток хірургічної служби міста Запоріжжя.