ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

На базі КУ «Міська лікарня №7» функціонують два відділення загальної практики-сімейної медицини. В медичній інформаційній системі Е-Нealth зареєстровано 16 сімейних лікарів, які обслуговують понад 37 тис. дорослого населення Південного мікрорайону Комунарського району.

В даному медичному закладі продовжується активна робота з укладання декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Станом на 02.10.2018 в лікарні укладено близько 16 тис. декларацій, в тому числі більше 1800 декларацій укладено з лікарем загальної практики-сімейної медицини Кушниренко-Унгурян Ольгою Миколаївною.

На сьогодні в КУ «Міська лікарня №7» вже 4 сімейних лікаря набрали рекомендовану кількість декларацій:

  • Кушниренко-Унгурян Ольга Миколаївна
  • Кулікова Тетяна Анатоліївна
  • Хохлов Олександр Олександрович
  • Логвинова Валентина Адамівна

Ознайомитися з лікарями всіх медичних закладів міста, які надають первинну медичну допомогу, та обрати спеціаліста можливо на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я міської ради через сайт медичної установи.

Пацієнт може обрати собі сімейного лікаря незалежно від місця своєї реєстрації та мешкання, а за власним бажанням з будь-якої медичною установою. Укладання декларації не потребує багато часу, і для цього необхідні лише найважливіші документи – паспорт та ідентифікаційний код (або свідоцтво про народження дитини), а також мобільний телефон.

Не зволікайте, оберіть і Ви свого лікаря!