ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В гінекологічному відділенні КУОЗ «Пологовий будинок №1» проводяться різноманітні види оперативних втручань. В повсякденну практику відпрацьовано та впроваджено алгоритм раннього призначення комплексної реабілітаційної терапії в післяопераційному періоді.

З другої доби післяопераційного періоду лікар-рефлексотерапевт першої кваліфікаційної категорії Фадєєв Сергій Іванович проводить сеанси м’язово-фасціальної релаксації, голкорефлексотерапія, магніто-резонансна та лазерна терапія. В результаті швидше нормалізується лімфоток та кровообіг в зоні оперативного втручання. М’язово-фасціальна релаксація є незамінною там, де необхідно виключити біль та  прискорити процес відновлення.

Також широко проводиться краніо-сакральна терапія, на фоні якої тканини післяопераційної області за рахунок відновлення мікроциркуляції визволяються від продуктів, що утворилися в результаті операційної травми. Таким чином зменшуються запальні реакції та прискорюється загоєння тканин без утворення грубих рубців.

В 2017 році комплексні реабілітаційні методики допомогли 150 хворим після пластичних операцій. За 9 місяців 2018 року цими методиками скористувалася 101 жінка. Комплексні реабілітаційні методики дають змогу зменшити медикаментозне навантаження на пацієнтку, термін перебування на стаціонарному ліжку та забезпечити відсутність післяопераційних ускладнень.